picture

Działanie przeglądarek
Firefox, Chrome, Opera, IE

To forum jest bardzo dobrze zoptymalizowane pod kątem każdej przeglądarki. Dbamy aby każdy użytkownik mógł swobodnie i bez żadnych przeszkód po nim się poruszać.

picture

Nowa koncepcja
unikalne forum dyskusyjne

Nowy skrypt tego forum sprawił, że duża ilość osób wraca bo jeśli działa forum 24h to miło się go przegląda, bez zakłóceń.

picture

Statystyki forum
oglądalność rośnie

Mamy już, uwaga !!! 1305 zarejestrowanych użytkowników. Aktualnie jest obecnych 25 anonimowych, których zachęcamy do zarejestrowania się...

dobry stomatolog Toruń

dobry stomatolog Toruń

Gdzie leczycie zęby i co najpoważniejszego w życiu robiliście w gabinecie? Interesuje mnie, czy można rozwiązać dość duże problemy i zaniedbania w stosunkowo krótkim czasie i ile to może mniej więcej kosztować.

tubbytimmy1

Posty: 1

 
Bierz materiały premium w każdym przypadku i nawet się nie zastanawiaj. Nie ma sensu oszczędzać na leczeniu stomatologicznym.

zambott

Posty: 9

 
Wykonywałam koronę ceramiczną w klinice KSE w Toruniu i przyznam szczerze, że proponują naprawdę dobre rozwiązania, bez żadnych odcisków. Masz bardziej nowoczesną ocenę jamy ustnej i praktycznie wzorowe dopasowanie. Nie ma żadnego dyskomfortu przy leczeniu. Stomatolog uprzedza, jakie masz możliwości od samego początku, a uwierz da się teraz wszystko zrobić. Białe zęby całkowicie kosztują, ale nie tak dużo, jak się na pierwszy rzut oka wydaje.

CHatka-eKo

Posty: 6

 
Jednak usunięcie przebarwień chwilę trwa i nie warto się śpieszyć, albo ryzykować nadwrażliwością. Na spokojnie, do tego systematyczna codzienna higiena.

sthEn

Posty: 3

 
Dobre oceny mają nie bez powodu, bo ich cała kadra praktycznie rozwija się na konferencjach międzynarodowych, ciągle pracują nad technologicznymi udoskonaleniami i to widać. Wszystko się pozytywnie na zdrowiu pacjentów odbija, a większość do tego gabinetu po prostu wraca.

Black_Riot

Posty: 2

 
Trzeba jednak w ten implant zainwestować, jeżeli masz braki, bo po prostu przy wadzie uzębienia zaczyna się twarz zapadać po pewnym czasie. Inaczej wyglądasz bez zębów, a inaczej ze zdrową jamą ustną. Porównaj sobie, masz mnóstwo przykładów.

bydlus

Posty: 4

 
Nieleczone zęby wpływają na cały organizm, szczególnie próchnica. No i lepiej robić lepsze wypełnienia, żeby nie wypadły przypadkiem.

Gurugum

Posty: 16

 
Nieco tańsze licówki to kompozytowe i też fajnie wyglądają, chociaż ceramiczne bardziej przypominają naturalne zęby. Zobaczysz na przykładzie, jak to wygląda i sobie na spokojnie podejmiesz decyzję.

Aniusiaaa1

Posty: 3

 
picture
Social Network picture picture picture picture picture picture