picture

Działanie przeglądarek
Firefox, Chrome, Opera, IE

To forum jest bardzo dobrze zoptymalizowane pod kątem każdej przeglądarki. Dbamy aby każdy użytkownik mógł swobodnie i bez żadnych przeszkód po nim się poruszać.

picture

Nowa koncepcja
unikalne forum dyskusyjne

Nowy skrypt tego forum sprawił, że duża ilość osób wraca bo jeśli działa forum 24h to miło się go przegląda, bez zakłóceń.

picture

Statystyki forum
oglądalność rośnie

Mamy już, uwaga !!! 1305 zarejestrowanych użytkowników. Aktualnie jest obecnych 25 anonimowych, których zachęcamy do zarejestrowania się...

ubezpieczenie samochodu Gdynia, gdzie warto ?

ubezpieczenie samochodu Gdynia, gdzie warto ?

Nie wiem czy wykupić ubezpieczenie dla domu z Gdyni czy w ogóle dać sobie spokój? Macie takie ubezpieczenia?

mack

Posty: 3

 
Korzystałem z firmy Tusiewicz ubezpieczenia i jestem bardzo usatysfakcjonowany. Kupowałem u nich ubezpieczenie na samochód. Wyliczyli mi bardzo niską składkę i zatem u nich zostałem. Polecam tę firmę.

Nimnerty98

Posty: 4

 
Dla mnie niezmiernie korzystne ubezpieczenie zdrowotne z Gdyni ma firma https://tusiewicz.com.pl/ubezpieczenia-zdrowotne/. Mają różne ubezpieczenia, dlatego każdy zainteresowany coś dopasuje.

pawel253

Posty: 5

 
Bez problemów można odnaleźć ubezpieczenie na samochód w Gdyni w dobrej cenie. Na pewno agencja ubezpieczeniowa ma sporo propozycji, dlatego zgłoszenie się do nich ma sens. Oszczędzamy sobie tym samym sporo czasu, lecz i też niezwykle sporo pieniędzy.

Klara323

Posty: 3

 
Mamy ubezpieczenie na firmę z Gdyni, bo przygotowała mi to jedna z agencji. Mam małą jednoosobową firmę, ale takie ubezpieczenie chroni mnie i moją rodziną. W razie problemów ze zdrowiem będę mógł na ubezpieczenie liczyć. Składka jest niska, ale w razie, czego zyski z niej są naprawdę bardzo duże.

Jasio234

Posty: 2

 
Ubezpieczeń jest niesłychanie wiele. Wszystkich kupować nie trzeba, ale w wypadku OC na samochód jest to obowiązkowe. Jeśli mamy kredyt na dom albo mieszkanie to też lepiej będzie jednakże sobie ubezpieczenie zakupić. Nigdy nie wiemy, co może się zdarzyć. Trzeba być na wszystko przygotowanym.

Jacek1812

Posty: 24

 
Zawsze ubezpieczam dom w Gdyni, bo nie chce ryzykować. To są niskie koszty, a jak dach mi spadnie od wiatru albo pojawi się pożar to skąd wezmę na to pieniądze? Ubezpieczenie to najlepsze zabezpieczenie i dziwię się, że niektóre osoby w ogóle go nie wykupują.

CHatka-eKo

Posty: 5

 
Składki za ubezpieczenia są zależne od tego, czego oczekujemy. Dotyczy to samochodów, domów, firmy czy zdrowia. Wszystko można indywidualnie dopasować pod siebie.

Halo57Bimerrr5

Posty: 19

 
My mamy ubezpieczenie turystyczne z Gdyni od jednej z agencji. Jeśli tylko gdzieś jedziemy to od razu bierzemy ubezpieczenie. Po co ryzykować? Znajomi nie mieli ubezpieczenia i dostali rachunek za szpital na kilka tysięcy euro. Ubezpieczenie jest naprawdę bardzo tanie, dlatego żadne kombinacje nie mają tutaj większego sensu.

Alimer56

Posty: 5

 
picture
Social Network picture picture picture picture picture picture