picture

Działanie przeglądarek
Firefox, Chrome, Opera, IE

To forum jest bardzo dobrze zoptymalizowane pod kątem każdej przeglądarki. Dbamy aby każdy użytkownik mógł swobodnie i bez żadnych przeszkód po nim się poruszać.

picture

Nowa koncepcja
unikalne forum dyskusyjne

Nowy skrypt tego forum sprawił, że duża ilość osób wraca bo jeśli działa forum 24h to miło się go przegląda, bez zakłóceń.

picture

Statystyki forum
oglądalność rośnie

Mamy już, uwaga !!! 1305 zarejestrowanych użytkowników. Aktualnie jest obecnych 25 anonimowych, których zachęcamy do zarejestrowania się...

kto do mnie dzwonił, gdzie warto ?

kto do mnie dzwonił, gdzie warto ?

Jak ustrzec się przed odbieraniem nieznanego numery z UK? Wiem, iż są one tak sprytnie wyświetlane, iż można się pomylić myśląc, iż to ktoś z Polski dzwoni.

gargulek5

Posty: 1

 
Na nieszczęście, niemniej jednak oszustów jest niezwykle sporo. Mój znajomy odebrał, niemniej jednak nic nie usłyszał w słuchawce to zadzwonił znów. Zniknęło mu kilkanaście tysięcy złotych. W sądzie nie da się wygrać, bo to firma, która jest gdzieś daleko od nas. Działają jakby leganie i my nic nie możemy na to poradzić. Może poza tym, że ich nie odbieramy i nie oddzwaniamy.

labuh

Posty: 7

 
Oszuści zawsze starają się nas naciągnąć. Jeśli dzwoni numer z UK to nie oddzwaniamy tylko go dokładnie sprawdzamy i wiemy wtedy czy to ktoś niebezpieczny.

qwuster

Posty: 9

 
U mnie działa to tak, że jeśli pojawia się nieznany numer z UK to zaczynam szybkie sprawdzenie numeru telefonu. Wiem wówczas czy to klient, a może rodzina? Sytuacje zdarzają się różne i nigdy nie wiesz, kto dzwonił dopóki się tego nie sprawdzi. Na tym właśnie oni żerują.

Black_Riot 

Posty: 4

 
Od dawna sprawdzam numer telefonów z UK. Dwa razy były jakieś akcje w Polsce, iż próbowali Polaków naciągać. Od tej pory nie ufam numerom, które zaczynają się na 44 czy 044. Wole dwa razy sprawdzić niż potem za to wszystko płacić.

Rodon22

Posty: 21

 
U mnie działa to tak, że jeśli pojawia się nieznany numer z UK to zaczynam szybkie sprawdzenie numeru telefonu. Wiem wtedy czy to klient, a może rodzina? Sytuacje zdarzają się różne i nigdy nie wiesz, kto dzwonił dopóki się tego nie sprawdzi. Na tym właśnie oni żerują.

trener

Posty: 14

 
Dla tych, którzy chcą już teraz sprawdzać numer telefonów z UK polecam serwis https://whocalledmeuk.co.uk. Tutaj odszukacie to wszystko, czego potrzebujecie o danym numerze który dzwonił.

olbrzym88

Posty: 13

 
Dziwne czasy, że człowiek nie może odebrać każdego telefonu, albowiem jak nie przedstawiciel handlowy to jakaś firma, jaka wyłudza tysiące pln. Przecież to winno być regulowane prawnie i winno być zabronione. Nie wiem jak to wygląda w innych krajach niż Polska?

Szaddam,

Posty: 23

 
picture
Social Network picture picture picture picture picture picture