picture

Działanie przeglądarek
Firefox, Chrome, Opera, IE

To forum jest bardzo dobrze zoptymalizowane pod kątem każdej przeglądarki. Dbamy aby każdy użytkownik mógł swobodnie i bez żadnych przeszkód po nim się poruszać.

picture

Nowa koncepcja
unikalne forum dyskusyjne

Nowy skrypt tego forum sprawił, że duża ilość osób wraca bo jeśli działa forum 24h to miło się go przegląda, bez zakłóceń.

picture

Statystyki forum
oglądalność rośnie

Mamy już, uwaga !!! 1305 zarejestrowanych użytkowników. Aktualnie jest obecnych 25 anonimowych, których zachęcamy do zarejestrowania się...

Kraków kominki, gdzie kupić ?

Kraków kominki, gdzie kupić ?

Znacie firmę, która zajmuje się kominkami na Wielickiej w Krakowie? Podobno są w tym dobrze, ale nie mogą znaleźć żadnych informacji na ten temat. Dajcie mi znać, co i jak?

juron

Posty: 4

 
Wziąłem montaż kominka w Krakowie u jednej z firm. Pracy przy tym jest dużo, dlatego lepiej się za takie coś samodzielnie nie brać, bo można coś tylko zepsuć.

Kitas

Posty: 2

 
Polecam kominki gazowe w Krakowie, bo są o wiele bardziej praktyczne. Nie trzeba mieć komina, bo wystarczy zwykły szyb wentylacyjny. Nie trzeba rozpalać w nim tylko wszystko odbywa się automatycznie i zdalnie.

Czarek

Posty: 6

 
Kupowałem kominek w Krakowie w sklepie. Na początek zamówiłem to przez Internet, lecz później firma do mnie przyjechała i mój wkład kominkowy zamontowali. Sam nie chciałbym tego robić, albowiem pracy jest wiele.

Adnidaaw

Posty: 2

 
W Krakowie kominki są na http://nowoczesneogrzewanie.ovh. To firma, jaka działa niesłychanie prężnie. Chyba nie odnajdziecie lepszej w Krakowie, jaka ma tak super ofertę dla każdego.

xtigerx

Posty: 13

 
Jeśli ktoś szuka kominka to powinien sprawdzić różne modele wkładów. Do tego dopasować obudowę i znaleźć taką firmę, która jest w stanie to wszystko zamontować. To ma być przecież pełne profesjonalizm.

namok

Posty: 4

 
Mnie się bardzo podobają kominki gazowe z Krakowa, które widziałem w jednej firmy. To coś pięknego aczkolwiek na te lepsze modele trochę pieniędzy trzeba wydawać.

TomekK

Posty: 3

 
picture
Social Network picture picture picture picture picture picture