picture

Działanie przeglądarek
Firefox, Chrome, Opera, IE

To forum jest bardzo dobrze zoptymalizowane pod kątem każdej przeglądarki. Dbamy aby każdy użytkownik mógł swobodnie i bez żadnych przeszkód po nim się poruszać.

picture

Nowa koncepcja
unikalne forum dyskusyjne

Nowy skrypt tego forum sprawił, że duża ilość osób wraca bo jeśli działa forum 24h to miło się go przegląda, bez zakłóceń.

picture

Statystyki forum
oglądalność rośnie

Mamy już, uwaga !!! 1305 zarejestrowanych użytkowników. Aktualnie jest obecnych 25 anonimowych, których zachęcamy do zarejestrowania się...

kursy samoobrony, znacie ?

kursy samoobrony, znacie ?

Czego można się nauczyć na samoobronie? Wiele o tym słyszałam, ale nie za bardzo wiem jak to wszystko może wygląda?

dzaman

Posty: 2

 
Z tego, co wiemy na takich kursach samoobrony łączy się techniki z różnych walk. Na pewno jest tam karate i judo. Instruktor sprytnie to wszystko łączy i można się wtedy naprawdę wiele nauczyć. Znajoma chodziła na kursy i pewnego dnia się jej to przydało. Sama myślę o zapisaniu się na taki kurs tak na wszelki wypadek.

namok

Posty: 3

 
Najważniejsze jest to żeby od instruktora samoobrony otrzymać wiedzę. Techniki trzeba będzie szkolić po kursie. O tym wiele kobiet zapomina. Kurs to nie wszystko, trzeba jeszcze szkolić się żeby tego wszystkiego, co na kursie się dowiedziałyśmy nagle nie zapomnieć.

Klara323

Posty: 3

 
Najistotniejsze jest to żeby od instruktora samoobrony pozyskać wiedzę. Techniki trzeba będzie szkolić po kursie. O tym wiele kobiet zapomina. Kurs to nie wszystko, trzeba jeszcze szkolić się żeby tego wszystkiego, co na kursie się dowiedziałyśmy nagle nie zapomnieć.

Miner-ooo

Posty: 7

 
Jeśli instruktor faktycznie się na tym zna to ma stosowne certyfikaty. To nie jest prosto łączyć te wszystkie techniki. Trzeba się na tym niezwykle dobrze znać. Wtedy my kobiety możemy na tym tylko zyskać. Na tym nam zależy. Jeśli już się płaci to niech będą z tego efekty.

qwed

Posty: 20

 
Bez problemów można znaleźć kogoś, kto nauczy nas samoobrony. Jest to dość popularne, dlatego każda z nas znajdzie takie miejsce. Trzeba tylko dobrze szukać w swoim mieście.

090913123

Posty: 5

 
Najlepsze kursy samoobrony można odbyć tutaj https://www.kursysamoobrony.eu. Korzystałam z tego i jestem bardzo zadowolona. Moje wszystkie znajome też były u tego instruktora i mówią, że jest super. Polecam.

Aniusiaaa1

Posty: 4

 
Jest wiele kursów samoobrony, lecz osobiście wybrałam ten indywidualny. Godzina z instruktorem to faktycznie bardzo dużo. Wtedy skupiony jest tylko na nas. Daje to same pozytywne efekty, zatem warto z takiej oferty sięgnąć. Trzeba dbać o swoje bezpieczeństwo. Czasy są trudne, a ma być przecież jeszcze gorzej.

pawel253

Posty: 4

 
picture
Social Network picture picture picture picture picture picture