picture

Działanie przeglądarek
Firefox, Chrome, Opera, IE

To forum jest bardzo dobrze zoptymalizowane pod kątem każdej przeglądarki. Dbamy aby każdy użytkownik mógł swobodnie i bez żadnych przeszkód po nim się poruszać.

picture

Nowa koncepcja
unikalne forum dyskusyjne

Nowy skrypt tego forum sprawił, że duża ilość osób wraca bo jeśli działa forum 24h to miło się go przegląda, bez zakłóceń.

picture

Statystyki forum
oglądalność rośnie

Mamy już, uwaga !!! 1305 zarejestrowanych użytkowników. Aktualnie jest obecnych 25 anonimowych, których zachęcamy do zarejestrowania się...

Atrakcje na imprezy firmowe i integracyjne

Atrakcje na imprezy firmowe i integracyjne

Macie może jakieś ciekawe pomysły na organizację dnia sportowego w szkole? Rok po roku mamy takie same rozgrywki i tak się zastanawiamy co takiego wprowadzić, by jakoś to odmienić, coś innego zaproponować? Może pod tym kątem kogoś zaprosić, zrobić jakieś warsztaty, pokazy, coś w tym stylu? Może macie jakieś świeże pomysły, jeśli tak to dajcie znać, chętnie skorzystamy z podpowiedzi.

Kitas

Posty: 1

 
U nas na gminnym festynie występował z pokazem freestyle piłkarskiego Dawid Krzyżowski i okazało się, że frekwencja była większa niż na kilku koncertach, które w teorii miały być większą atrakcją. Natomiast dla dzieci taki pokaz panowania nad piłką okazał się bardzo ciekawy. Jak szukacie czegoś takiego nieco nietypowego to uważam, że warto się skontaktować z Dawidem (https://www.dkfreestyle.pl/).

ewu1u01

Posty: 5

 
Na pewno pomysłów na atrakcje różnych imprez jest bardzo wiele. Dużo różnych opcji się realizuje więc warto będzie szukać także osób, które będą w stanie taką imprezę poprowadzić i zapewnić uczestnikom atrakcje, które ich zainteresowanie będą wzbudzać. W przypadku takich firmowych imprez warto tematycznie powiązać atrakcje z własną działalnością.

Klara323

Posty: 3

 
My też szukaliśmy na firmową imprezę takiej nietypowej atrakcji, by goście coś ciekawego mogli zobaczyć i tak ostatecznie trafiliśmy na Dawida Krzyżowskiego i faktycznie się to świetnie udało, pokaz się podobał, goście bardzo zadowoleni. Jak cos nietypowego chcecie zorganizować to polecam kontakt z nim (https://www.dkfreestyle.pl/). W Polsce ogólnie nie jest to popularne jeśli chodzi o takie triki z piłką więc tym bardziej to ciekawa propozycja.

Marioleczka

Posty: 2

 
My w mieście zorganizowaliśmy dla dzieci taki pokaz trików z piłką organizowany przez Dawida Krzyżowskiego (https://www.dkfreestyle.pl/) i faktycznie frekwencja była wysoka, dzieci świetnie się bawiły, a potem chętnie też próbowały tych trików prostych same. Bardzo fajna opcja jeśli się szuka propozycji, dzięki którym będzie można zorganizować jakieś wydarzenie, które będzie przyciągało uczestników. Takie pokazy to faktycznie ciekawa opcja.

34034

Posty: 11

 
Rzeczywiście jeśli chodzi o firmowe spotkania to warto poszukać czegoś co sprawi, żę goście będą zaskoczeni takim wydarzeniem. Jeśli będzie to jakaś impreza zewnętrzna to zaskoczenie uczestników nietypowymi wydarzeniami może sprawdzić, że odbiór takiego wydarzenia będzie faktycznie pozytywny. Warto o tym pamiętać i faktycznie z takich możliwości jeśli się pojawiają skorzystać.

MisiekKce

Posty: 4

 
picture
Social Network picture picture picture picture picture picture