picture

Działanie przeglądarek
Firefox, Chrome, Opera, IE

To forum jest bardzo dobrze zoptymalizowane pod kątem każdej przeglądarki. Dbamy aby każdy użytkownik mógł swobodnie i bez żadnych przeszkód po nim się poruszać.

picture

Nowa koncepcja
unikalne forum dyskusyjne

Nowy skrypt tego forum sprawił, że duża ilość osób wraca bo jeśli działa forum 24h to miło się go przegląda, bez zakłóceń.

picture

Statystyki forum
oglądalność rośnie

Mamy już, uwaga !!! 1305 zarejestrowanych użytkowników. Aktualnie jest obecnych 25 anonimowych, których zachęcamy do zarejestrowania się...

strony internetowe Łódź, znacie ?

strony internetowe Łódź, znacie ?

Chcę zlecić projektowanie strony w Łodzi firmie, która wykona to szybko i solidnie. Kogo mi możecie polecić?

eGall

Posty: 1

 
Znajomy zlecał projektowanie strony w Łodzi i nie płacił dużo. On miał stronę główną i chyba trzy podstrony. Muszę do niego napisać to wtedy dam Wam znać, do jakiej firmy w Łodzi warto się zgłosić z nowym zadaniem.

Komimya

Posty: 2

 
Zlecałem projektowanie strony www w Łodzi wyspecjalizowanej w tym firmie. Wybrałem sobie najwyższy i jednocześnie najdroższy pakiet. Na bieżąco mogłem sobie sprawdzać jak wyglądają postępy ich pracy. Jestem niesłychanie zadowolony z końcowych efektów.

ignacyy

Posty: 2

 
Korzystałem z różnych firm zajmujących się projektowaniem stron internetowy. Zanim się wybierze kogokolwiek to nie sprawdzamy jedynie cen, a projekty, jakie wcześniej wykonali. Wtedy wiemy, na co taka firma może sobie pozwolić.

Lupusx

Posty: 2

 
Kiedyś korzystałem z oferty firmy, która zajmowała się stronami internetowymi w Łodzi i byłem zaspokojony. Nie wiem tylko czy ta firma nadal funkcjonuje, zatem sprawdzę namiary na nich i dam znać. Mieli do wyboru różne pakiety od podstawowych po VIP, zatem każdy na spokojnie by coś dla siebie mógł dopasować.

AdiXer92

Posty: 13

 
Znajomy zlecał projektowanie strony w Łodzi i nie płacił sporo. On miał stronę główną i chyba trzy podstrony. Muszę do niego napisać to wtedy dam Wam znać, do której firmy w Łodzi należałoby się zgłosić z nowym zadaniem.

Jermeri

Posty: 19

 
Z tego, co pamiętam to projektowaniem stron w Łodzi zajmuje się ta firma https://www.icp.info.pl. Nie wiem, co dokładnie robią, dlatego najlepiej jest się z taką ofertą dokładnie zapoznać.

Black_Riot

Posty: 2

 
Korzystałem z przeróżnych firm zajmujących się projektowaniem stron internetowy. Zanim się wybierze kogokolwiek to nie sprawdzamy jedynie cen, a projekty, jakie uprzednio wykonali. Wtedy wiemy, na co taka firma może sobie pozwolić.

Damiano2

Posty: 2

 
picture
Social Network picture picture picture picture picture picture