picture

Działanie przeglądarek
Firefox, Chrome, Opera, IE

To forum jest bardzo dobrze zoptymalizowane pod kątem każdej przeglądarki. Dbamy aby każdy użytkownik mógł swobodnie i bez żadnych przeszkód po nim się poruszać.

picture

Nowa koncepcja
unikalne forum dyskusyjne

Nowy skrypt tego forum sprawił, że duża ilość osób wraca bo jeśli działa forum 24h to miło się go przegląda, bez zakłóceń.

picture

Statystyki forum
oglądalność rośnie

Mamy już, uwaga !!! 1305 zarejestrowanych użytkowników. Aktualnie jest obecnych 25 anonimowych, których zachęcamy do zarejestrowania się...

sesja rodzinna szczecin, szukam !

sesja rodzinna szczecin, szukam !

Wpadliśmy na pomysł, aby zamówić sesję rodzinną w Szczecinie, ale nie wiem, kto ma najlepsze oferty w mieście?

Narcyzzz

Posty: 1

 
Byłam na sesji noworodkowej w Szczecinie i jestem bardzo zadowolona. Pani miała stosowne podejście do wykonywania super zdjęć. Zaraz poszukam strony internetowej i Wam podeśle to same zobaczycie jak to wyglądało.

pawel253

Posty: 11

 
Szukamy i analizujemy, co kto robi. Wtedy wiadomo, które zdjęcia nam się podobają i na nie będziemy stawiać. Nie kierujemy się tylko ceną, a jakością całej oferty.

Bezi22

Posty: 28

 
Trzeba sprawdzać sobie przez Internet, co taka osoba już wykonywała. Wtedy łatwiej będzie zdecydować czy ma to, czym jesteśmy zainteresowani czy szukamy dalej?

simeone

Posty: 7

 
Każdy inaczej patrzy na zdjęcia. Zawsze jest tak, że te nasze są we wszystkim najlepsze. Innym nie muszą się już podobać. To oznacza, że skupiamy się na tym, co nam się podoba i wtedy zamawiamy jakieś oryginalne zdjęcia dla rodziny.

Saagerrak

Posty: 2

 
Nie kierujemy się tylko ceną przy wyborze fotografa od sesji dla całej rodziny. Lepiej jest zapłacić więcej, ale przynajmniej uzyskamy takie zdjęcia, z jakich każdy z nas będzie zadowolony, a na tym na pewno nam zależy.

mack

Posty: 10

 
Lubię zdjęcia i to wszystkie, dlatego gdybym tylko miała okazję to na pewno zapisałabym się na taką oryginalna sesję. Na razie niestety nie ma na to zbyt wiele czasu.

Iwolf

Posty: 23

 
U nas była robiona sesja roczkowa w Szczecinie i jesteśmy niezwykle zadowoleni. Maluch dał radę i wszystko przebiegło tak jak trzeba. Pani miała stosowne podejście do dzieci, a to jest naprawdę niezwykle znaczące w tym zawodzie. Tylko wtedy wykona się takie ujęcia, z jakich każdy będzie usatysfakcjonowany. Polecam postawić na profesjonalizm.

090913123

Posty: 4

 
Zobaczcie sobie, jakie sesje ciążowe w Szczecinie wykonuje fotograf ze strony https://www.agnieszkaszlachta.pl/sesje-ciazowe-brzuszkowe. Mnie się to bardzo podoba i chyba się na tą ofertę zdecyduje.

saradonin

Posty: 11

 
Lubię fotografie i to wszystkie, wobec tego gdybym tylko miała okazję to na pewno zapisałabym się na taką oryginalna sesję. Na razie niestety nie ma na to zbyt sporo czasu.

Lupusx

Posty: 4

 
picture
Social Network picture picture picture picture picture picture