picture

Działanie przeglądarek
Firefox, Chrome, Opera, IE

To forum jest bardzo dobrze zoptymalizowane pod kątem każdej przeglądarki. Dbamy aby każdy użytkownik mógł swobodnie i bez żadnych przeszkód po nim się poruszać.

picture

Nowa koncepcja
unikalne forum dyskusyjne

Nowy skrypt tego forum sprawił, że duża ilość osób wraca bo jeśli działa forum 24h to miło się go przegląda, bez zakłóceń.

picture

Statystyki forum
oglądalność rośnie

Mamy już, uwaga !!! 1305 zarejestrowanych użytkowników. Aktualnie jest obecnych 25 anonimowych, których zachęcamy do zarejestrowania się...

systemy erp, opinie

systemy erp, opinie

Poszukuje stron internetowych, na których znajdę ciekawe informację, jak i również katalog różnych firm i dostawców erp.

prezesowa

Posty: 2

 
Metoda kaizen jest podobno świetna. Słyszałam o niej od kolegi, który prowadzi firmę. Właśnie również szukam informacji na ten temat, ponieważ bardzo mnie on zaciekawił. Chętnie sprawdzę różne strony internetowe polecane przez was.

Elumino56

Posty: 10

 
Zarządzanie firmami nie jest prostym zadaniem. Jeszcze jak jesteś szefem to masz dużo obowiązków. Słyszałem, że są firmy wspierające właśnie takie przedsiębiorstwa.

Nikuś23

Posty: 6

 
Wydaję mi się, że w internecie da się znaleźć ranking najlepszych dostawców erp. Na niektórych stronach możemy znaleźć również ceny i opinie innych klientów.

E-GOista

Posty: 24

 
Wiesz co musisz powiedzieć, co wiesz na temat systemów erp i co chciałbyś uzyskać w swojej firmie. W ten sposób może będe w stanie Ci pomóc.

Grabow12

Posty: 6

 
O systemach erp znajdziesz wszystko na tej stronie https://kaizen.info.pl. Są tam zawarte wiele informacji na temat firm, zarządzania i różnych technik by poprawić różne rzeczy w firmie.

sgemino

Posty: 14

 
Zarządzanie firmami nie jest prostym zadaniem. Jeszcze jak jesteś szefem to masz wiele obowiązków. Słyszałem, że są firmy wspierające właśnie takie przedsiębiorstwa.

45_55@55

Posty: 26

 
Powiem wam, że wiem które jest trudne archiwizacja dokumentów kadrowych. Jednakże teraz są odpowiednio stworzone programy do takich rzeczy, więc nie trzeba się męczyć.

Aleksisss

Posty: 6

 
Są też firmy takie, które zajmują się właśnie archiwizowaniem dokumentów w profesjonalny sposób. Uważam, że często to lepsza opcja niż samodzielne prowadzenie archiwów. Kompleksowa obsługa w zakresie archiwizacji to bezpieczne dokumenty na długie lata.

CHatka-eKo

Posty: 6

 
Cześć, słyszałem kiedyś o takiej stronie, coś związane z systemami erp. Na ich stronie internetowej mogło się znaleźć najlepszych dostawców erp. Wiecie może co to za strona?

CHatka-eKo

Posty: 4

 
picture
Social Network picture picture picture picture picture picture