picture

Działanie przeglądarek
Firefox, Chrome, Opera, IE

To forum jest bardzo dobrze zoptymalizowane pod kątem każdej przeglądarki. Dbamy aby każdy użytkownik mógł swobodnie i bez żadnych przeszkód po nim się poruszać.

picture

Nowa koncepcja
unikalne forum dyskusyjne

Nowy skrypt tego forum sprawił, że duża ilość osób wraca bo jeśli działa forum 24h to miło się go przegląda, bez zakłóceń.

picture

Statystyki forum
oglądalność rośnie

Mamy już, uwaga !!! 1305 zarejestrowanych użytkowników. Aktualnie jest obecnych 25 anonimowych, których zachęcamy do zarejestrowania się...

panele parkiet, gdzie ?

panele parkiet, gdzie ?

Chcę samodzielnie zrobić sobie podłogę w domu. Najwyższy czas na wymianę lenteksu na coś porządniejszego. Panele laminowane Pergo nadają się na „pierwszy raz”? Nie chcę mieć problemów z materiałem.

Krzysio

Posty: 1

 
Mam już swoje lata i przeżyłem zarówno parkiet, jak i panele parkietowe. Te drugie są dużo lepsze, bo nie trzeba ich regularnie cyklinować czy zabezpieczać żywicą.

Iwolf

Posty: 23

 
Tak, idziesz w dobrym kierunku. Panele laminowane Pergo nadadzą się na pierwsze próby montażu, bo są naprawdę świetnie spasowane i wyposażone w systemy ułatwiające tę czynność. Spróbuj – zobaczysz jakie to proste.

kdeel32

Posty: 21

 
Pamiętaj o odpowiednim ułożeniu elementów. Krótszym bokiem mają być skierowane w stronę okna. Powinny do siebie idealnie przylegać, bo tylko wtedy panele parkietowe ułożą się w pożądany wzór. Całe szczęście jest wiele poradników, jak to właściwie zrobić.

Yuri20

Posty: 2

 
Wszystko zależy od tego, jaką klasę ścieralności wybierzesz. Panele podłogowe to trwałe elementy pod warunkiem, iż są one trafnie dobrane do potrzeb klienta.

Yuri20

Posty: 5

 
Też mam słabość do pięknych mozaik i wzorów na podłodze. Wybrałem panele parkietowe, bo przeczytałem o nich na stronie: http://www.panele-podlogowe.com.pl. Wcześniej nie miałem zupełnie pojęcia o takiej możliwości i bardzo się ucieszyłem, że mogę moje zwykłe panele wymienić na takie eleganckie :)

1adversary

Posty: 32

 
Mam już swoje lata i przeżyłem zarówno parkiet, jak i panele parkietowe. Te drugie są sporo lepsze, bowiem nie trzeba ich regularnie cyklinować czy zabezpieczać żywicą.

bydlus

Posty: 7

 
Pamiętaj o odpowiednim ułożeniu elementów. Krótszym bokiem mają być skierowane w stronę okna. Winny do siebie wyśmienicie przylegać, bowiem tylko wówczas panele parkietowe ułożą się w pożądany wzór. Całe szczęście jest wiele poradników, jak to odpowiednio zrobić.

Miluśkooo2

Posty: 4

 
picture
Social Network picture picture picture picture picture picture