picture

Działanie przeglądarek
Firefox, Chrome, Opera, IE

To forum jest bardzo dobrze zoptymalizowane pod kątem każdej przeglądarki. Dbamy aby każdy użytkownik mógł swobodnie i bez żadnych przeszkód po nim się poruszać.

picture

Nowa koncepcja
unikalne forum dyskusyjne

Nowy skrypt tego forum sprawił, że duża ilość osób wraca bo jeśli działa forum 24h to miło się go przegląda, bez zakłóceń.

picture

Statystyki forum
oglądalność rośnie

Mamy już, uwaga !!! 1305 zarejestrowanych użytkowników. Aktualnie jest obecnych 25 anonimowych, których zachęcamy do zarejestrowania się...

imprezy integracyjne w Warszawie, gdzie polecicie ?

imprezy integracyjne w Warszawie, gdzie polecicie ?

Poszukuje jakieś profesjonalnej firmy, która zajmuje się organizacją imprez firmowych w Warszawie. Zależy mi na jakimś bardzo oryginalnym i wyjątkowym miejscu.

derrr005

Posty: 1

 
Miejsc jest niesłychanie sporo. Wszystko będzie zależne od tego ile jest ludzi i jak sporo pieniędzy mamy do wydawania. Jeżeli fundusz jest nieograniczony to znajdziemy na pewno super miejsce.

korasek

Posty: 3

 
Znajomy skontaktował się z firmą, która organizowała imprezy firmowe w Warszawie i wiem, iż mieli super miejsce. Dobre nagłośnienie, klubowe oświetlenie i wiele innych udogodnień. Wszyscy z tej imprezy były zadowoleni.

labuh

Posty: 11

 
My byliśmy na dyskotece na dorosłych w Warszawie w jednym z takich super miejsc. Było naprawdę klimatycznie. Oświetlenie klubowe, a do tego bardzo dobrej klasy sprzęt nagłaśniający to wszystko dawało super efekty. Mnie się podobało i mam nadzieje, że w najbliższym czasie znowu taka dyskoteka będzie organizowana.

Fajae

Posty: 21

 
Imprezy można organizować wszędzie. Najważniejsze jest to, kto się na nich znajdzie. Atmosfera to nie tylko sala, lecz również ludzie i nie można o tym zapominać. Organizowaliśmy już mnóstwo imprez i było rzeczywiście niesłychanie różnie, bo ludzie na nieszczęście nie dopisali.

fertuś

Posty: 4

 
Nie znam akurat firmy, która zajmuje się organizacją bankietów w Warszawie, bo u nas idziemy w oszczędności i zawsze imprezy organizujemy sami. Różnie to wychodzi i na pewno w innym miejscu byłoby lepiej, lecz szef sam decyduje jak ma to wszystko wyglądać.

sawas

Posty: 9

 
Zleciliśmy organizację osiemnastki w Warszawie firmie https://www.xoxoparty.pl i jesteśmy niesłychanie zadowoleni. Duża sala, do tego niesamowita atmosfera, a to wszystko było dostępne w naprawdę niesłychanie przystępnej cenie. Polecam.

hamuś45

Posty: 6

 
Widziałem gdzieś firmę, jaka zajmuje się organizacją imprez okolicznościowych w Warszawie i mieli jakieś super miejsce. To był klub z super nagłośnieniem i w ogóle takim nadzwyczajnym klimatem, zatem chętnie sam był sobie tam poszedł zaszaleć.

MisiekKce

Posty: 4

 
Według mnie należałoby planować imprezy integracyjne w Warszawie w klubie. W ten sposób jest o dużo lepsza atmosfera i ludzie bardzo dobrze się bawią. Jest też miejsce do pogadania jak VIP Room, zatem każdy na pewno w takim klubie znajdzie coś dla siebie. Mnóstwo razy z takiej oferty udało nam się sięgnąć.

roudee

Posty: 3

 
picture
Social Network picture picture picture picture picture picture