picture

Działanie przeglądarek
Firefox, Chrome, Opera, IE

To forum jest bardzo dobrze zoptymalizowane pod kątem każdej przeglądarki. Dbamy aby każdy użytkownik mógł swobodnie i bez żadnych przeszkód po nim się poruszać.

picture

Nowa koncepcja
unikalne forum dyskusyjne

Nowy skrypt tego forum sprawił, że duża ilość osób wraca bo jeśli działa forum 24h to miło się go przegląda, bez zakłóceń.

picture

Statystyki forum
oglądalność rośnie

Mamy już, uwaga !!! 1305 zarejestrowanych użytkowników. Aktualnie jest obecnych 25 anonimowych, których zachęcamy do zarejestrowania się...

naszyjniki z cyrkoniami, szukam sklepu

naszyjniki z cyrkoniami, szukam sklepu

Córce marzy się bransoletka na nogę i teraz moje pytanie. Czy to się jeszcze nosi? Za moich czasów było to modne, ale nie wiem czy wróciło czy nie? Co o tym sądzicie?

jariko45

Posty: 1

 
Widziałam gdzieś bardzo duży wybór przywieszek reflexions, ale musze sprawdzić gdzie to było? Oczywiście mówię o robieniu zakupów przez Internet, bo uważam, że to jest najlepsze rozwiązanie dla nas wszystkich.

Ventooo1

Posty: 2

 
Nie za niezmiernie lubię nosić biżuterię, niemniej jednak kilka par srebrnych kolczyków mam, bo jestem na wszystko niezmiernie dobrze przygotowana. Nie wydaje na to sporo, bo zawsze szukam jakiś propozycji promocyjnych i wówczas zamawiam.

Kitas

Posty: 7

 
Według mnie Internet jest o wiele lepszy. U nas jest mały sklep jubilerski, który akurat niewiele ma. Jeśli ktoś jeszcze chce kupić coś takiego jak beads pandora to nie wiedzą, co to jest. Tylko zakupy w internecie mają sens.

labuh

Posty: 3

 
Uwielbiam sekretniki srebrne w kształcie serduszek. Zawsze o takim marzyłam i ostatnio widziałam coś takiego w jednym z jubilerskim sklepie internetowym.

labuh

Posty: 5

 
Faktycznie gusta są różne, dlatego mnie naszyjniki krawatki od zawsze się podobały. Nie zawsze jest jak je dopasować do stroju, ale na specjalne okazje zawsze jestem bardzo dobrze przygotowana i Wam również polecam. Przekonacie się, że niskim kosztem można zamówić piękną biżuterię wykonają przez profesjonalistów.

bartek33

Posty: 10

 
Przelałem oferty z naszyjnikami choker w sklepie https://valerio.pl/chokery-c-3_69.html i widzę, że mają tego rzeczywiście niezwykle mnóstwo. Różne wielkości i kształty. Mnie się to rzeczywiście niezwykle podoba. Zerknijcie czy Wam też?

snuwek

Posty: 7

 
Trzeba szukać biżuterii wszędzie gdzie mamy taką możliwość. W ten sposób wyrobimy sobie zdanie gdzie jest najtaniej. Nie warto się kierować tylko cenami, bo istotne również będzie to, z jakich materiałów wykonana jest biżuteria. Jeśli to srebro to, jaka próba? Jeśli biżuteria jest pozłacana to, jakim złotem?

tomalix

Posty: 3

 
Moja babcia ma otwierany wisiorek i ma mi go dać. Podoba mi się bardzo jest taki tajemniczy i bardzo oryginalny. Nie jest może znaczny, natomiast wystarczy żeby się cos do niego zmieściło. Może to być zdjęcie kogoś ukochanego. Na prezent też to jest bardzo oryginalny pomysł.

Aniusiaaa1

Posty: 2

 
Biżuterii odnajdziecie niezmiernie mnóstwo. To, zatem pożądane byłoby zaznajomić się z ofertą, którą odnajdziemy w sklepie internetowym, a wtedy można sobie w tym temacie wyrobić zdanie.

Rakewo

Posty: 2

 
picture
Social Network picture picture picture picture picture picture