picture

Działanie przeglądarek
Firefox, Chrome, Opera, IE

To forum jest bardzo dobrze zoptymalizowane pod kątem każdej przeglądarki. Dbamy aby każdy użytkownik mógł swobodnie i bez żadnych przeszkód po nim się poruszać.

picture

Nowa koncepcja
unikalne forum dyskusyjne

Nowy skrypt tego forum sprawił, że duża ilość osób wraca bo jeśli działa forum 24h to miło się go przegląda, bez zakłóceń.

picture

Statystyki forum
oglądalność rośnie

Mamy już, uwaga !!! 1305 zarejestrowanych użytkowników. Aktualnie jest obecnych 25 anonimowych, których zachęcamy do zarejestrowania się...

Rysianka, znacie ?

Rysianka, znacie ?

Powiedzcie mi, czy Beskid Żywiecki nadaje się na wakacje całą rodziną? Mam małe dzieci i chciałbym im pokazać coś innego niż polskie morze, nad którym już kilkukrotnie były.

Orange444

Posty: 2

 
Potwierdzam zdanie koleżanki :) Byłam w Istebnej już kilkukrotnie, za każdym razem znajdując tam spokojne miejsce do wypoczynku. Jeździmy tam razem z mężem, jak i całą rodziną. Kiedy zabieramy ze sobą dziećmi, nigdy się tam nie nudzą. Zawsze dzieje się coś ciekawego.

labuh

Posty: 6

 
Sprawdź koniecznie Szczyrk. Jeżeli interesujesz się jazdą na nartach, to jest tam wiele świetnych tras zjazdowych z nowoczesnymi wyciągami. Na dodatek można tam świetnie zjeść. Miejsce ma same zalety :)

Acclaim

Posty: 11

 
W Beskidach położone jest dużo miejscowości, do których należałoby zajrzeć. Doskonale jest co roku wybierać inne, żeby za każdym razem spróbować czegoś nowego :)

Adam74022

Posty: 15

 
Bywam tam bardzo często, bo mieszkam niedaleko, więc robimy sobie takie weekendowe wypady. Najczęściej zatrzymujemy się w Istebnej, bo tam zawsze znajdujemy tani i przyjemny nocleg.

Nikuś23

Posty: 5

 
Jeżeli wybierasz się w Beskidy, to koniecznie sprawdź zakwaterowanie w Istebnej. Są tam atrakcyjne cenowo pensjonaty, które oferują doskonałą jakość wypoczynku. W okolicy z pewnością zjesz jakiś lokalny przysmak, pełno tam kameralnych knajp z przyjemną atmosferą. Można się też napić dobrego alkoholu ;)

alido45

Posty: 7

 
Śliczne chwile spędzisz w Beskidzie Żywieckim. Cudowne jeziora i przyjazne dla początkujących szczyty sprawią, iż pokochasz polskie góry. Spróbuj koniecznie!

Nikuś23

Posty: 5

 
Szczyrk to wyborne miejsce na wyjazd. Z pewnością trafisz na wspaniały hotel, gdzie spędzisz cały urlop we wspaniałej atmosferze. Zachęcam do poznawania gór. Więcej informacji odnajdziesz w witrynie https://kochambeskidy.pl. Koniecznie sprawdź, co się tam dzieje w najbliższym okresie.

090913123

Posty: 4

 
Koniecznie wejdź na Rysiankę, rozpościera się z tamtego miejsca wspaniały widok na okolicę :) Górka nie jest wysoka, więc każdy powinien dać sobie z nią radę.

esdoen1

Posty: 12

 
Piękne chwile spędzisz w Beskidzie Żywieckim. Cudowne jeziora i przyjazne dla początkujących szczyty sprawią, że pokochasz polskie góry. Spróbuj koniecznie!

Jasio234

Posty: 7

 
picture
Social Network picture picture picture picture picture picture